Home

torony Azonnal Gyorsítsd fel újpest maygar kupa m4 Ragyogás Olyan gyorsan, mint egy vaku kíséret

Másodosztályú ellenfelet kapott a Fradi a Magyar Kupa elődöntőjében

MOL Fehérvár FC - Újpest FC| 0-1 (0-0) | Magyar Kupa | 12. forduló | MLSZTV  - YouTube
MOL Fehérvár FC - Újpest FC| 0-1 (0-0) | Magyar Kupa | 12. forduló | MLSZTV - YouTube

MK: Győrbe látogat az FTC, Paksra megy az Újpest az elődöntőben - N

MOL Magyar Kupa-döntő: Fehérvár–Újpest - képgaléria | M4 Sport

Nem hibáztak az élvonalbeli csapatok a Magyar Kupában - Eurosport

Magyar Kupa – Sportmenü

Magyar Kupa: PAFC–Újpest 1–2 – összefoglaló - YouTube

Magyar labdarúgókupa – Wikipédia

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: Öt élvonalbeli csapat búcsúzott, a címvédő  továbblépett
MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: Öt élvonalbeli csapat búcsúzott, a címvédő továbblépett

Újpest-MTK - Magyar Kupa | M4 Sport

Újpesti öröm a Groupama Arénában | M4 Sport

Újpest és itthon!

Magyar Kupa, Újpest - Kisvárda, 2022.02.08. 17:15 - Sport Bennfentes

Kupameccsek kedden és szerdán élőben az M4 Sporton | A nyolcaddöntőbe jutás  a tét a Magyar Kupában: az Újpest, a Ferencváros és a Fehérvár egyaránt  másodosztályú csapattal találkozik, mindhárom meccset... | By
Kupameccsek kedden és szerdán élőben az M4 Sporton | A nyolcaddöntőbe jutás a tét a Magyar Kupában: az Újpest, a Ferencváros és a Fehérvár egyaránt másodosztályú csapattal találkozik, mindhárom meccset... | By

Ajka–Újpest 2–1 a szünetben | Érik a meglepetés Ajkán, ahol a másodosztályú  hazaiak a szünetben 2–1-re vezetnek az Újpest ellen a Magyar Kupa hetedik  fordulójában. Végeredmény és... | By M4 Sport | Facebook
Ajka–Újpest 2–1 a szünetben | Érik a meglepetés Ajkán, ahol a másodosztályú hazaiak a szünetben 2–1-re vezetnek az Újpest ellen a Magyar Kupa hetedik fordulójában. Végeredmény és... | By M4 Sport | Facebook

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: a címvédő Újpest a jelenlegi NB I-es  listavezetőt fogadja
MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: a címvédő Újpest a jelenlegi NB I-es listavezetőt fogadja

Élőben az M4 Sport televízión

Magyar Kupa-sorsolás: Ellenfelet kaptak a Fradi-verők is, Felcsútra megy az  Újpest - a párosítások - Csakfoci.hu
Magyar Kupa-sorsolás: Ellenfelet kaptak a Fradi-verők is, Felcsútra megy az Újpest - a párosítások - Csakfoci.hu

Magyar Kupa: hátrányból nyert Mátészalkán az Újpest, Dorogon győzöt

A 93. percben fordított és a 8 közé jutott a címvédő Újpest a Magyar  Kupában | M4 Sport
A 93. percben fordított és a 8 közé jutott a címvédő Újpest a Magyar Kupában | M4 Sport

Magyar Kupa: “Nagy sokkban vagyunk”, “Szurkolok az ETO-nak” - visszhangok -  Csakfoci.hu
Magyar Kupa: “Nagy sokkban vagyunk”, “Szurkolok az ETO-nak” - visszhangok - Csakfoci.hu

Magyar Kupa: Iváncsa–Újpest 0–4 | M4 Sport