Home

időzítő dobás szabályoz 5000 m gyorskorcsolya olimpia váltó gyógyhatású Feltöltés Depresszió

Negyedik helyen zárt a magyar férfi váltó a rövidpályás-gyorskorcsolya Eb-n

Női vonalon lehet hiányérzetünk az olimpiai kvalifikáció végén - Eurosport

Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó |  24.hu
Reménytelen helyzetből hozott össze bravúrgyőzelmet a gyorskorcsolyaváltó | 24.hu

Peking 2022: ekkor szurkolhatunk a magyaroknak az olimpián - NSO

Szombattól szurkolhatunk a magyar érmekért az olimpián - Blikk

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Bravúros magyar bronzérem a short trackesek világkupaversenyén - Eurosport

Rövidpályás gyorskorcsolya női 1000m… | Magyar Olimpiai Bizottság

Liu Shaoang: „Olyanok vagyunk, mint Jin és Jang” - Eurosport

Ezúttal nem jött a bravúr: a B döntőbe jutottak a magyarok a pénteki  rövidpályás gyorskorcsolya programban - Blikk
Ezúttal nem jött a bravúr: a B döntőbe jutottak a magyarok a pénteki rövidpályás gyorskorcsolya programban - Blikk

Bukott, mégis olimpiai bronzérmes a magyar vegyesváltó! - Eurosport

Történelmi csoda a jégen: Magyarország olimpiai bajnok!

Téli olimpia: a magyar férfi váltó megnyerte a B-döntőt - NSO

2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track  világbajnokságon - Eurosport
2014 után először maradtak érem nélkül a magyarok a short track világbajnokságon - Eurosport

Karnyújtásnyira az olimpiai éremtől magyar férfi váltó | 24.hu

Rövidpályás gyorskorcsolya – Wikipédia

Mérce - Hihetetlen! Megvan a magyar történelem első téli olimpiai bajnoki  címe! A magyar váltó olimpiai bajnok lett az 5000 méteres gyorskorcsolya  férfi váltójában! Jól jegyezzük meg: Liu Shaoang Liu Shaolin Sándor
Mérce - Hihetetlen! Megvan a magyar történelem első téli olimpiai bajnoki címe! A magyar váltó olimpiai bajnok lett az 5000 méteres gyorskorcsolya férfi váltójában! Jól jegyezzük meg: Liu Shaoang Liu Shaolin Sándor

Aranyérmes a magyar váltó Pjongcsangban!

Short track – Nagy Sportágválasztó

Elképesztő! Olimpiai bajnok a magyar gyorskorcsolya-váltó | M4 Sport

Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás gyorskorcsolya- váltó | Hírek | infoPápa

Hajrá, magyarok! Mutatjuk, pénteken kinek szurkolhatunk a téli olimpián |  hirado.hu
Hajrá, magyarok! Mutatjuk, pénteken kinek szurkolhatunk a téli olimpián | hirado.hu

Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? -  Eurosport
Short track az olimpián napról napra: mikor kinek szurkolhatunk a jégen? - Eurosport