Home

pajzs tető Pontatlan 5000m gyorskorcsolya férfi váltó futam Figyeljük Paradicsom tervezés

Szombattól szurkolhatunk a magyar érmekért az olimpián - Blikk

Rövidpályás gyorskorisaink Debrecenben biztosíthatják be a pekingi kvótát -  Eurosport
Rövidpályás gyorskorisaink Debrecenben biztosíthatják be a pekingi kvótát - Eurosport

Téli olimpia: megnyerte a B-döntőt és hatodik a férfiváltó - NSO

Nem lesz címvédés, B döntős a magyar gyorskorcsolya-váltó | 24.hu

Olimpiai bajnok a magyar férfi váltó rövidpályás gyorskorcsolyában

Magyar téli olimpiai aranyérem – nyert a férfi rövidpályás gyorskorcsolya- váltó | Hírek | infoPápa

Rövidpályás gyorskorcsolya vk: kizárták a férfi váltót - Blikk

Rp. gyorskorcsolya: bronzérmes a férfiváltó a debreceni vk-n - NSO

Kettős magyar siker férfi 1000 méteren, a férfi mellett a vegyesváltó is  kijutott Pekingbe - Eurosport
Kettős magyar siker férfi 1000 méteren, a férfi mellett a vegyesváltó is kijutott Pekingbe - Eurosport

Liu Shaoang: „Olyanok vagyunk, mint Jin és Jang” - Eurosport

Hajrá, magyarok! Mutatjuk, pénteken kinek szurkolhatunk a téli olimpián |  hirado.hu
Hajrá, magyarok! Mutatjuk, pénteken kinek szurkolhatunk a téli olimpián | hirado.hu

A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így  6. lett 5000 méteren Pekingben
A magyar férfi rövidpályás gyorskorcsolya váltó megnyerte a B-döntőt, így 6. lett 5000 méteren Pekingben

Női vonalon lehet hiányérzetünk az olimpiai kvalifikáció végén - Eurosport

Történelmi csoda a jégen: Magyarország olimpiai bajnok!

Szenzációs magyar kettős győzelem a rövidpályás gyorskorcsolya-világkupa  utolsó versenyén
Szenzációs magyar kettős győzelem a rövidpályás gyorskorcsolya-világkupa utolsó versenyén

Rp. gyorskorcsolya-vb: ezüstérmes a férfi váltó! - NSO

Három futam, három első hely a short trackes magyar fiúknál! - Eurosport

Dordrecht világkupa - II. nap | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség -  MOKSZ MOKSZ
Dordrecht világkupa - II. nap | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ

Öt FTC-sportolóval rajtol a gdanski short track Eb - Fradi.hu

Olimpiai bajnok a férfi gyorskorcsolya-váltó Pjongcsangban

A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról |  Mandiner
A magyar férfiváltó megnyerte a B-döntőt – videó a győztes futamról | Mandiner

Peking 2022: ekkor szurkolhatunk a magyaroknak az olimpián - NSO

Liu Shaolin Sándor világkupa győztes 500m-en | Magyar Országos Korcsolyázó  Szövetség - MOKSZ MOKSZ
Liu Shaolin Sándor világkupa győztes 500m-en | Magyar Országos Korcsolyázó Szövetség - MOKSZ MOKSZ