Kiválaszt tengely enyhítés davis kupa döntő 2016 tv Vas Hajlamos Legyőzött

The 2016 Davis Cup final proved why the tournament occupies a special place  in tennis fans'
The 2016 Davis Cup final proved why the tournament occupies a special place in tennis fans'

Davis-kupa: Fucsovics–Bonzi - NSO

Manchesterben lesz a Davis-kupa-döntő egyik csoportjának helyszíne -  Sportal.hu
Manchesterben lesz a Davis-kupa-döntő egyik csoportjának helyszíne - Sportal.hu

Tenisz: Ferrer a spanyol Davis-kupa-válogatott új kapitánya - NSO

Úgy néz ki, nem is lesz időnk megszokni a Davis-kupa-döntő jelenlegi  formátumát - Eurosport
Úgy néz ki, nem is lesz időnk megszokni a Davis-kupa-döntő jelenlegi formátumát - Eurosport

Davis Cup - Tenisz hírek és eredmények - Eurosport

Davis-kupa: Manchester lesz a döntő egyik csoportjának helyszíne -

Davis-kupa: Kanada megszerezte története első trófeáját - NSO

Hihetetlen bravúr a Davis-kupában: a magyar páros ötszörös Grand  Slam-győztest vert, 2–1-re vezetünk - Sportal.hu
Hihetetlen bravúr a Davis-kupában: a magyar páros ötszörös Grand Slam-győztest vert, 2–1-re vezetünk - Sportal.hu

A címvédő nélkül, számos esélyessel kezdődik a Davis Kupa málagai döntője |  M4 Sport
A címvédő nélkül, számos esélyessel kezdődik a Davis Kupa málagai döntője | M4 Sport