Home

Elektronikus embargó tekercs ferencváros nyert nemzetközi kupát Ellenvetés oktat maga

Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben  - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok
Hamisítatlan kupahangulat, Boli-parádé, Fradi-győzelem a Magyar Kupa-döntőben - Ferencváros-Paksi FC 3-0 (1-0) - PestiSrácok

Index - Futball - Futball - Nyert a Fradi, és már elődöntős a Magyar Kupában

A számok nem hazudnak: a Ferencváros biztosan nyer

Magyar Kupa: Ferencváros–Paks - NSO

Slovan–Fradi: Több példa bizonyítja, hogy hátrányból sem lehetetlen a  továbbjutás | hirado.hu
Slovan–Fradi: Több példa bizonyítja, hogy hátrányból sem lehetetlen a továbbjutás | hirado.hu

Index - Futball - Futball - A Ferencváros kettős vereséggel búcsúzott a  nemzetközi kupaporondtól
Index - Futball - Futball - A Ferencváros kettős vereséggel búcsúzott a nemzetközi kupaporondtól

Nagy kupamenetelések – I. rész - Fradi.hu

Index - Futball - Futball - Sorozatban a negyedik csoportkörös missziójáért  indul ma a Fradi
Index - Futball - Futball - Sorozatban a negyedik csoportkörös missziójáért indul ma a Fradi

MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: A Fradi az esélyes, de meglepetésre készül  a Paks
MLSZ központ - MOL Magyar Kupa: A Fradi az esélyes, de meglepetésre készül a Paks

Átgázolt NB II-es ellenfelén, kupadöntős a Ferencváros | Rangadó

Magyar labdarúgókupa – Wikipédia

Szerb lapvélemények az El-meccs után: „El kell ismerni, hogy a Ferencváros  jobb csapat a Crvena zvezdánál” - Sportal.hu
Szerb lapvélemények az El-meccs után: „El kell ismerni, hogy a Ferencváros jobb csapat a Crvena zvezdánál” - Sportal.hu

Az FTC története - a 2010-es évek - Fradi.hu

Telex: 39 ezer néző előtt nyerte meg a Magyar Kupát a Ferencváros

Negyvenhárom év után nyert német csapat ellen a Ferencváros | Magyar Hang |  A túlélő magazin
Negyvenhárom év után nyert német csapat ellen a Ferencváros | Magyar Hang | A túlélő magazin

A Szeged és a Ferencváros is hat góllal nyert - Sportal.hu

Ez óriási bravúr volt: a Ferencváros 80 percig emberhátrányban játszva,  3-2-re verte a Trabzonsport az El-ben - Sportal.hu
Ez óriási bravúr volt: a Ferencváros 80 percig emberhátrányban játszva, 3-2-re verte a Trabzonsport az El-ben - Sportal.hu