Home

fékszárny program fodrászat fradi kispest 2 1 magyar kupa probléma Az idegen Ajánlott

Ferencváros - Bp. Honvéd 2017.02.11. - Hungarian Ultras

A Fradival folytatjuk

MK: Fradi–Paks – jön az újabb főváros–vidék finálé - NSO

Magyar Kupa: Vasas–Ferencváros, a döntő - NSO

Semleges Térfél - Tegnap és tegnapelőtt lejátszották a Magyar-Kupa  nyolcaddöntőinek első mérkőzéseit,ahol az alábbi eredmények születtek  DVSC-Mezőkövesd 1-0 Felcsút-Soroksár 1-1 Budaörs-Honvéd 1-2 ,itt a Kispest  hátrányból fordított A slágermeccsen ...
Semleges Térfél - Tegnap és tegnapelőtt lejátszották a Magyar-Kupa nyolcaddöntőinek első mérkőzéseit,ahol az alábbi eredmények születtek DVSC-Mezőkövesd 1-0 Felcsút-Soroksár 1-1 Budaörs-Honvéd 1-2 ,itt a Kispest hátrányból fordított A slágermeccsen ...

A Fradi megcsinálta a duplát, a bajnokság után a kupát is megnyerte -  Eurosport
A Fradi megcsinálta a duplát, a bajnokság után a kupát is megnyerte - Eurosport

Magyar Kupa: Budapest Honvéd–Ferencváros - NSO

Fradi Retro TV | Kispest Honvéd vs Ferencváros 1-2 | Magyar Kupa Döntő  1993/1994 | 2.meccs - YouTube
Fradi Retro TV | Kispest Honvéd vs Ferencváros 1-2 | Magyar Kupa Döntő 1993/1994 | 2.meccs - YouTube

MLSZ központ - Magyar Kupa: hússzor már sikerült a Fradinak a diadal

Lovasrendőr kardlapos kupadöntő !! Kispest Honvéd - Fradi 1994.6.15  meccsjegy, Nyilasi búcsú FTC
Lovasrendőr kardlapos kupadöntő !! Kispest Honvéd - Fradi 1994.6.15 meccsjegy, Nyilasi búcsú FTC

Mol Magyar Kupa: Bicske–Ferencváros - NSO

Kispest - Ferencváros Magyar Kupa 2022.03.01 - YouTube

Kispest-Honvéd FC - Ferencvárosi TC 1 : 2, 1994.06.15. (képek, adatok) • Magyar  Kupa 1993-1994, döntő 2. mérkőzés • Magyarfutball.hu
Kispest-Honvéd FC - Ferencvárosi TC 1 : 2, 1994.06.15. (képek, adatok) • Magyar Kupa 1993-1994, döntő 2. mérkőzés • Magyarfutball.hu

Képekben a Honvéd–Ferencváros kupanegyeddöntő | M4 Sport

M4 Sport - Tokmac gólja döntött, a Fradi bejutott a MOL Magyar Kupa  elődöntőjébe, a Honvéd búcsúzott a sorozattól. 👀 | Facebook
M4 Sport - Tokmac gólja döntött, a Fradi bejutott a MOL Magyar Kupa elődöntőjébe, a Honvéd búcsúzott a sorozattól. 👀 | Facebook

NB I: Négy perc alatt két gól, drámai hajrát követően nyert a Fradi a  Honvéd ellen - videó - Csakfoci.hu
NB I: Négy perc alatt két gól, drámai hajrát követően nyert a Fradi a Honvéd ellen - videó - Csakfoci.hu

Hat év után duplázott a Ferencváros

Magyar Kupa: elkerülte egymást a Fradi és az Újpest, csak a döntőben jöhet  a következő derbi!
Magyar Kupa: elkerülte egymást a Fradi és az Újpest, csak a döntőben jöhet a következő derbi!