Home

zavar szervez szénaboglya molnár csanád dob Valószínű Faültetés Fészer

Kikapott utolsó felkészülési mérkőzésén a Szeged-Csanád GA | Szeged Ma

NB II: Szeged-Csanád GA–Pécsi MFC - NSO

Szeged.hu - Stabil élmezőnyt jelentő győzelem: Tiszakécskei LC–Szeged-Csanád  Grosics Akadémia 0–1 (0–1)
Szeged.hu - Stabil élmezőnyt jelentő győzelem: Tiszakécskei LC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1 (0–1)

Reggeli – Erős Antónia fia, Matyi egy őstehetség dobos – így zenélt  bandájával a Reggeliben
Reggeli – Erős Antónia fia, Matyi egy őstehetség dobos – így zenélt bandájával a Reggeliben

Dobos Csanád - A szkíta Iliász és a végítélet Odüsszeiája - Szkítia Győr

NB II, NYÁRI ÁTIGAZOLÁSOK, 2020–2021 - NSO

Fajszi Csanád | Molnár Dixieland Band

Egy pontot elvitt a Pécs – csfoci

Szeged.hu - Átaludt első félidő vereséget ért: Szentlőrinc SE–Szeged-Csanád  Grosics Akadémia 2–0 (2–0)
Szeged.hu - Átaludt első félidő vereséget ért: Szentlőrinc SE–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–0 (2–0)

Büszkeségeink – A HC Kiskőrös csapatai – HC Kiskőrös

Szent Benedek Katolikus Általános Iskola - Celldömölk - Osztályaink

Nem született gól Pécsett, eldőlt, hogy nem jut fel a Szeged-Csanád GA |  Szeged Ma
Nem született gól Pécsett, eldőlt, hogy nem jut fel a Szeged-Csanád GA | Szeged Ma

NB II: Szeged-Csanád GA–Budaörsi SC - NSO

NB II: Szeged-Csanád GA–Békéscsaba 1912 Előre - NSO

Báloztak a játékvezetőink - Csongrád-Csanád Megyei Játékvezető  Bizottságának hivatalos weboldala
Báloztak a játékvezetőink - Csongrád-Csanád Megyei Játékvezető Bizottságának hivatalos weboldala

Szeged-Csanád Grosics Akadémia - Sokkoló vereség Kecskeméten

9 pont előnnyel vezetjük a tabellát! - VASAS FC

Hátrányból fordítva nyertünk a nyitányon | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt.  hivatalos honlapja
Hátrányból fordítva nyertünk a nyitányon | Az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. hivatalos honlapja