VIRÁG JUDIT GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ téli AUKCIÓ PDF Free Download
Tudnivalók - Virág Judit Galéria
Zsolnay porcelánok árverési katalógusa 2018 októberében Virág Judit árverési házában
Zsolnay amfora váza udvarlási jelenettel. XIX. sz. vége. Kézzel festett, jelzett (máz alatti kék családi pecsét, benyomott Zsolnay Pécs) sérülésekkel. 32,5 cm
Minden tárgy elkelt a világ első Zsolnay-kerámia aukcióján! – Axioart Blog
Munkácsy újra a csúcson - 90 millió forintért kelt el Fasor című festménye a Virág Judit Galéria őszi aukcióján – Az aukció jövője – átütő sikerrel debütált az új online aukciós rendszer - ArtNews.hu
Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm