Home

Részletesen Hívő Larry Belmont virág judit zsolnay kerámia aukcio leütési árai benyomás elfog időzítő

25 éves a magyar aukciós piac megújítója, a Virág Judit Galéria

VIRÁG JUDIT GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ TAVASZI AUKCIÓ PDF Free Download

Zsolnay porcelánok árverési katalógusa 2018 októberében Virág Judit  árverési házában

Aukciók - Virág Judit Galéria
Aukciók - Virág Judit Galéria

Mester Tibor: Mű-Terem Galéria - Virág Judit - Őszi aukció 2006 (Mű-Terem  Galéria, 2006) - antikvarium.hu

Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Rubinszki  Rita), hibátlan m:27 cm

Minden tárgy elkelt a világ első Zsolnay-kerámia aukcióján! – Axioart Blog

Virág Judit Galéria és Aukciósház – Wikipédia

Eladó aukciós | Galéria Savaria online piactér - Vásároljon vagy hirdessen  megbízható, színvonalas felületen!

II. Zsolnay kerámia aukció | Virág Judit | 2018. 11. 08. csütörtök 18:00 |  axioart.com

VIRÁG JUDIT GALÉRIA ÉS AUKCIÓSHÁZ téli AUKCIÓ PDF Free Download

Tudnivalók - Virág Judit Galéria

Zsolnay amfora váza udvarlási jelenettel. XIX. sz. vége. Kézzel festett,  jelzett (máz alatti kék családi pecsét, benyomott Zsolnay Pécs)  sérülésekkel. 32,5 cm

Munkácsy újra a csúcson - 90 millió forintért kelt el Fasor című festménye  a Virág Judit Galéria őszi aukcióján – Az aukció jövője – átütő sikerrel  debütált az új online aukciós rendszer - ArtNews.hu

Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró  kopásnyommal, m: 17 cm